Ik help je graag om je innerlijke kracht terug te vinden
Mijn verhaal
Mijn naam is Ayla,
Ik ben een internationaal erkende hypnotherapeut en OMNI hypnose-trainer.
Een beetje over mij, ik ben al heel mijn leven lang geïnteresseerd in andere culturen en andere mensen. Mijn ouders hebben mij opgevoed met het idee om respect te hebben voor ieder mens en om mijn eigen pad te volgen.
Mijn eigen pad heeft mij geleid naar een master in politieke communicatiewetenschap, een verrijkende stage in Mumbai en een omscholing tot basisschooljuf. Hierna heb ik drie jaar voor de klas gegaan, waarbij ik het in het laatste jaar heel erg mijzelf ben tegengekomen en bijna een burn-out heb opgelopen. Voor de klas staan was mij zwaar en sloot niet aan op mijn talenten. Dat voelde ik ook heel sterk, dat ik niet op mijn juiste pas was.
Hypnose was voor mij een omslagpunt. Iemand suggereerde mij namelijk om wat te leren van mijn moeder. Zij werkte al jaren succesvol als hypnotherapeut en trainer.
Ik heb in 2018 bij haar de OMNI hypnose en hypnotherapie opleiding gevolgd en sinds dat jaar heb ik mijn eigen praktijk, en werk ik nu met plezier in mijn eigen school: de School of Joy. Daarnaast ben ik in 2019 naar Florida gereisd en heb ik mezelf laten scholen als trainer bij gerenomeerd hypnose trainer Hansruedi Wipf.
Inmiddels geef ik al een aantal jaar les over hypnose aan therapeuten, coaches, artsen, tandartsen en psychologen. Tijdens een van mijn trainingen zei een GGZ-psycholoog, na het zien van een live sessie, vol verwondering: “Wat jullie in één sessie doen, daar doen wij twee jaar over.” Dit geeft een idee van de kracht van hypnose.
Hypnose heeft mij geholpen om na mijn ervaringen als juf mijn innerlijke kracht weer terug te vinden, en ik help je graag om die van jou opnieuw te ontdekken.
Dus wil je nog twee jaar wachten, of ben je klaar om met mij het diepe in te springen en te zien wat er mogelijk is als we samenwerken?
P.S. Samen met mijn moeder maak ik een podcast over hypnose. Luister gerust als je me beter wilt leren kennen!
Hoe cliënten mij ervaren
En dat slechts in een paar sessies
Via School of joy maakte ik kennis met hypnotherapie en flow. Ik voelde direct een fijne klik met Ayla. Gericht, helder, vriendelijk, open minded, intelligent, zacht en zonder oordeel. En toch kan ze ook een punt zetten daar waar ik dat nodig had. Ze neemt je duidelijk mee in het proces, de verwachtingen en geeft prioriteit aan een wederzijdse samenwerking hierin.
Lieve Ayla, je hebt mij geholpen om mijn eigen zachte kant te zien, te laten spreken en deze te omarmen. Dat ‘krachtig zijn’ niet schuilt in grote of veel woorden en ook niet in zwijgen, sterk zijn of sterk blijven.
Door je geduld te prijzen, wil ik je eigenlijk gewoon zeggen: Dankjewel dat je de veiligheid, tijd, rust, ruimte en aanwijzingen geboden hebt, waarin ik dat geduld ook naar mijzelf mocht tonen, zonder mij bezwaard te voelen. Wat de toekomst brengt weet ik niet, maar ik heb er alle vertrouwen in dat ik met de opgedane tools zelf weer dat mooie pad mag bewandelen. En dat slechts in een paar sessies
Ayla creëerde een veilige atmosfeer in de therapie, waardoor ik vanaf het eerste moment kon openstaan voor. de sessie
Ze was empathisch, oordeelloos en professioneel, wat me hielp om diep in mijn onderbewustzijn te gaan. Ayla was in staat om onvoorziene situaties meteen en professioneel aan te pakken, wat echt laat zien hoe vaardig en professioneel ze is. Ze heeft me geholpen om diepgaande inzichten te krijgen en mij te verzoenen met mijn verleden, zodat ik zonder wrok verder kan
Opleidingen
- 2024: Flow of life training met Christophe Dierckx
- 2023: Training in Aromatherapie en Hypnose met Ina Oostrom en Joanne Klein-Woltering
- 2022-2023: Medische en psychologische basiskennis bij Energieschool
- 2021: HypnoSlim® met Annemiek Kruse
- 2019: OMNI Trainer Opleiding met Hansruedi Wipf
- 2019: HypnoKids® met Barbara Scholl
- 2019: OMNI Hypnose en Hypnotherapie Cursus met Hansruedi Wipf
- 2019: HypnoCell® met Erich Walker
- 2018-2019: Train de Trainer in Geweldloze Communicatie bij Ai-opener
- 2018: OMNI Hypnose en Hypnotherapie Cursus
- 2016-2019: Diverse Cursussen in Geweldloze Communicatie bij Connecting2life
- 2013-2015: Bachelor in Onderwijs aan Hogeschool InHolland
- 2011-2012: Master of Science in Politieke Communicatie aan de Universiteit van Amsterdam
- 2006-2011: Bachelor in Communicatie aan de Universiteit van Amsterdam
Promotieopname tijdens het 40-jarige OMNI feest in Zürich.